لینک دانلود(پاورپوینت تفسير موضوعي قرآن)

پاورپوینت تفسير موضوعي قرآن/تفسير موضوعي قرآن جوادي آملي,تفسیر موضوعی قرآن pdf,تفسیر موضوعی قرآن قرائتی,تفسیر موضوعی قرآن چیست,تحقیق تفسیر موضوعی قرآن,تفسیر موضوعی قرآن جمعی از نویسندگان,تفسیر موضوعی قرآن پیام نور,تفسیر موضوعی قرآن مکارم شیرازی/35019678/ob
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت تفسير موضوعي قرآن را دنبال می کنید .

دانلود پاورپوینت با موضوع تفسير موضوعي قرآن،در قالب ppt و در 218 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
فصل اول: كليات
فصل دوم: شاخص هاي قرآن
فصل سوم: اهل بيت (ع) و قرآن
فصل چهارم: تفسير و تاويل قرآن
فصل پنجم: لطائف سوره حمد
فصل ششم: محکم و متشابه
فصل هفتم: خدا در قرآن
فصل هشتم: خلقت انسان و روابط اجتماعی او در قرآن
فصل نهم: سنتهای اجتماعی در قرآن
فصل دهم: نتيجه گيری بر اساس استخراج واژه های کليدی


بخشی از متن پاورپوینت:مقدمه :
قرآن كريم كه كتاب پيغمبر (ص) است و هم مظهر اعجاز او، نقشي صدها بار بزرگتر از نقش عصاي موسي و دم عيسي در تمدن بشر داشته است . اهتمام بي نظير مسلمين از صدر اسلام تا عصر حاضر نشانه شيفتگي آنها نسبت به قرآن است .

اين كتاب عزيز ، يگانه سند بي بديل و جاودانه رابطه خداوند با خلق است كه گرد تحريف بر دامن آن ننشسته است و خداوند سلامت آن را از هرگونه تغيير و تبديلي به عهده گرفته است .

خداوند اراده فرمود تا مسلمان راستين و عالمان راسخ ،‌ درس هاي اين كتاب را براي ملت اسلام بازگو كنند و آموزه هاي آن را در بستر زمان به اقتضاي ضرورت ،‌تبيين و تفسير نمايند . اما عده اي از انسانهاي هوي پرست ، امامان راستين را از صحنه كنار زدند و به تبديل مفاهيم قرآن پرداختند.

تاثير عميق قرآن بر روح و جان :آيات قرآن ،‌همانند باراني كه سرزمين مرده اي را احياء مي كند ،‌جانهاي مستعد را زنده مي كند و به قلبهاي آماده هيجان و تحول مي بخشد . قرآن زبان فطرت است بنابراين توصيه شده است كه آن را با آواز نيكو بخوانند تا موسيقي آن نيز جاذب و مطبوع باشد .
و . . .


مطالب دیگر:
📚تحقیق فیبر نوری و شركت مخابرات استان خراسان شمالی📚تحقیق درایو یا کنورتور فرکانس و یا کنترل کننده دور موتور📚تحقیق دایره های عدد نویز📚تحقیق خصوصیات Atmega8L Atmega8📚تحقیق ورود برق به ایران📚پایان نامه طراحی و پیاده سازی نمونه ای کوچک از یک ماشین مسیر یاب📚تحقیق شبكه های توزیع📚تحقیق چرخه عمر صنایع روشنایی تولید نور📚تحقیق جمع كننده‌های SET📚تحقیق تیریستور (یا یكسو كننده قابل كنترل p-n-p-n )📚تحقیق توضیحات در مورد برخی دستگاههای الكتریكی📚تحقیق تنظیم كننده های ولتاژ📚تحقیق پیرامون تلویزیون📚تحقیق تاریخچه و مبانی تلفن📚تحقیق تشكیل نفت📚تحقیق تشریح سیستم کنترل حلقه بسته📚گزارش كارآموزی حسابداری با موضوع اعتبارات، پست بانك📚تحقیق اساسنامه شركت سهامی خاص تربت گستر📚تحقیق اساس راهبرد منابع انسانی📚تحقیق ارزیابی مدیریت چند اداره📚تحقیق اثر شلاقی در زنجیرة تأمین📚تحقیق آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات📚تحقیق تجارت الكترونیكی Network Marketing📚تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت📚تحقیق تاریخچه و سوابق ISO 9000