لینک دانلود(پاورپوینت طراحی کنترل ها و انواع آن)

پاورپوینت طراحی کنترل ها و انواع آن/کنترل فیدبک از کنترل خطی,مفاهیم کنترل خطی,مقاله کنترل خطی,تفاوت کنترل خطی و غیرخطی,تحقیق در مورد سیستم های کنترل خطی,روش های کنترل سیستم,علم کنترل چیست/35019684/ob
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت طراحی کنترل ها و انواع آن را دنبال می کنید .

دانلود پاورپوینت با موضوع طراحی کنترل ها و انواع آن،در قالب ppt و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
طراحی کنترل ها
انواع طراحی کنترل داده
رمز گذاری کنترل ها
پیشنهاد هایی برای طرح کنترل اضطراری
اصولی برای طراح ایستگاه کار


بخشی از متن پاورپوینت:طراحی کنترل ها
پژوهش ها در زمینه طراحی کنترل به وسیله وزارت امریکا طراحی و پشتیبانی شده است . هدف اصلی این پژوهش ها وضع کردن و رشد بخشیدن به اصول طراحی بوده تا بتوان طراحی کنترل را استانده کرد .
1 – تناسب کنترل های دستی با نوع وظیفه : در این روش گزینش نوع کنترل باید به گونه ای باشد که متناسب با نوع وظیفه و نوع استفاده از آنها باشد . برای نمونه : اگر کار با کنترل ، به نیروی زیاد به نیروی زیاد نیاز نداشته باشد و دو حالت جدا از هم داشته باشد مانند کنترل خاموش روشن که دو حالت دارد . از سوئیچ اهرمی – دکمه فشاری و قفل کلیدی استفاده می شود و اگر چند حالت باشد کلید چرخشی مناسب است . اگر به نیروی زیادی احتیاج داشته باشد از کنترل های انگشتی استفاده نمی شود .
کنترل برای حالت پیوسته ( حالتی که هیچگونه جدایی در حرکت کنترل وجود ندارد ) از اهرم کنترل یا فرمان مدور دستی استفاده می شود .
و . . .


مطالب دیگر:
تحقیق در مورد سلول های بنیادی تحقیق در مورد سنگ زني و ابزار تيزكني سيلندر پيكان تحقیق در مورد سنگهاي آذرين تحقیق در مورد سوابق کشت و تولید مواد مخدر در جهان 11 ص تحقیق در مورد سوالات درس بیوشیمی رشته ی کشاورزی تحقیق در مورد سوالات قارچ 14 ص تحقیق در مورد سوالات قارچ تحقیق در مورد سوره جمعه تحقیق در مورد سورئاليسم 16 ص تحقیق در مورد سوره حمد تحقیق در مورد سوره شمس تحقیق در مورد سوره فاتحه تحقیق در مورد سياست هاي پولي هنوز انبساطي است 11ص تحقیق در مورد سيكاها ( نيروگاه آبي ) تحقیق در مورد سيد جماالدين 14 ص تحقیق در مورد سياست نانوتكنولوژي 31 ص تحقیق در مورد سی و سه پل 9ص تحقیق در مورد سیستم های خرید 12ص تحقیق در مورد شبیه سازی انسان 10 ص تحقیق در مورد شبيهسازي ماشينكاري الكتروشيميايي (ECM) تحقیق در مورد شركت ذوب آهن تحقیق در مورد شرکت ایر ان خودرو تحقیق در مورد شعر امروز تحقیق در مورد شقایق دریایی تحقیق در مورد شكل گيري شخصيت و عوامل مؤثر در